Wybieramy dobre etui na iPhone 7 Plus

iPhone 7 Plus jest świetnym telefonem. Oferuje mnóstwo mocy i doskonałą wydajność. Wyróżnia się też świetnym aparatem. Jest poręczny, wodoodporny i ma wytrzymałą baterię. Niestety jest bardzo drogi. Dalej ma wyświetlacz tylko full HD. Nie ma gniazdka słuchawkowego. Użytkownicy iPhone 7 Plus często po zakupie telefonu poszukują dodatkowej ochrony, tą ochroną może być etui na telefon. Czy etui będzie najlepszą ochroną dla iPhone 7 Plus?

Dlaczego wybrać etui?

Silikonowe etui silkyCase do iPhone 7 Plus
Etui silikonowe silkyCase do iPhone 7 Plus

Na pewno pokochałeś swojego iPhone. Wydałeś też na niego dużo pieniędzy. Poświęciłeś dużo czasu, aby wybrać  odpowiedni model i płacisz co miesiąc abonament. Na swoim smartfonie masz zainstalowaną dużą liczbę potrzebnych aplikacji. Możesz też przechowywać ważne dane i zdjęcia. Na pewno nie chcesz uszkodzić swojego telefonu. Dlatego wybierz odpowiednie etui. Wtedy Twój iPhone będzie świetnie wyglądał i dobrze działał.

Oceń swoją potrzebę ochrony

Przy ocenie poziomu ochrony telefonu, weź pod uwagę częstotliwość korzystania z iPhone,  swój styl życia i to, czy często podróżujesz. Jeśli dużo podróżujesz, pracujesz na świeżym powietrzu i lubisz przygody, wybierz wytrzymałe etui. W ten sposób ochronisz swój telefon przed różnymi żywiołami. Jeśli jednak rzadko wychodzisz z domu, możesz się zdecydować na eleganckie etui.

Etui z tworzywa sztucznego

Silikonowe etui jest cienkie, ale jednocześnie zapewnia dobrą ochronę. Często ma ciekawy design. Jest niezawodne i stosunkowo niedrogie.

Możemy też wybrać etui z TPU, czyli termoplastycznego poliuretanu. Jest to elastyczny plastik. Wybierzmy etui dopasowane do naszego etui. Wtedy będzie miało otwory na przyciski i porty. Ponadto nie musimy się bać, że telefon wypadnie z etui. Z tyłu może być lekko chropowaty i żwirowate wykończenie krawędzi. W ten sposób będzie zapewniał dobrą przyczepność. Dobrze się go trzyma, a telefon jest bezpieczny.

Zwróćmy również uwagę na szczegóły. Wzdłuż dolnej krawędzi mogą się znaleźć otwory na głośnik, mikrofon i złącze Lightning-Connector. Dzięki temu nasz iPhone będzie funkcjonalny. Etui nie powinno zasłaniać głośnika i przycisków. Nie powinno też zasłaniać aparatu fotograficznego i lampy błyskowej. Nie może także utrudniać korzystania z ekranu dotykowego.

Kieszenie powietrzne w rogach etui pomagają absorbować wstrząsy.

Skórzane etui

Etui skórzane flipSide C do iPhone 7 Plus
Skórzane etui flipSide C do iPhone 7 Plus

Jeśli wolimy skórę od plastiku czy silikonu, takie etui będzie idealne. Zapewnia dobrą ochronę. Zabezpiecza przed zarysowaniami i drobnymi kroplami wody. Możemy wybrać cienkie i lekkie etui, które dalej będzie spełniać swoją funkcję.  Doskonale zabezpieczy nasz wyświetlacz. Skórzane etui jest zwykle dostępne w wielu opcjach kolorystycznych. Jednak unikajmy jasnych kolorów, na których bardziej widać brud i kurz. Przede wszystkim skórzane etui na iPhone 7 Plus jest stylowe.

Możemy wybrać etui z wytłoczonymi aluminiowe guziki na przyciski. Po naciśnięciu przycisku możemy usłyszeć wyraźne i głośne kliknięcie. Musimy się jednak liczyć z tym, że z czasem będzie widać  na nim ślady zużycia.

Możemy też wybrać etui z przegródkami na dokumenty i karty kredytowe. Coraz bardziej popularne etui ze wbudowaną baterię. Wydłuży ono pracę naszego iPhone o kilka godzin. Jest bardzo przydatne, jeśli nie możemy naładować w tradycyjny sposób. Wybierzmy etui dopasowane do naszych potrzeb, gustu i stylu życia.

3 Replies to “Wybieramy dobre etui na iPhone 7 Plus”

  1. Skórzane świetnie komponuje się z moim iphonem i jest dużo bardziej wytrzymałe niż plastikowe. Polecam.

Comments are closed.